Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd.

  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki BEIANJI
Ilość pracowników 19~50
Coroczne wyprzedaże 1000000-5000000
Rok założenia 7
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

Beianji jest fabryką odzieży, która współpracuje z małymi i dużymi firmami modowymi na całym świecie.Jest to dedykowany producent odzieży dla małych zamówień, który jest skierowany głównie do start-upów.Nasza fabryka zajmuje się rozmaitymi rodzajami odzieży, takimi jak bluzki damskie, koszule damskie/męskie, jeansy, kurtki, cholewki itp. Od gładkiej po kratę, od casualowej po wizytową, produkujemy dla naszych klientów szeroką gamę ubrań.Z pasją pracujemy i żyjemy, by rozwijać nowe możliwości mody dla marek.

Nasze usługi obejmują usługi takie jak pozyskiwanie tkanin/materiałów, tworzenie wykrojów, pobieranie próbek, wymiarowanie, klasyfikowanie, znakowanie oraz produkcja masowa i niewielka ilość wraz z wysyłką itp. Służymy jako producent odzieży na zamówienie i możemy wykonać nową odzież projekty, wzory i materiały zgodnie z Twoimi potrzebami.Musisz dać nam projekt, a my zajmiemy się innymi sprawami.

Jeśli więc chcesz przyciągnąć klientów fascynującym wzornictwem do swojego sklepu, nasz producent odzieży na zamówienie może pomóc Ci spełnić Twoje wymagania i spełnić Twoje oczekiwania.

Bez względu na to, jakiego rodzaju modnej odzieży potrzebujesz, możesz ją zamówić tutaj!Jeśli myślisz o zamówieniu małej ilości spersonalizowanej odzieży, jesteśmy jednym z najlepszych producentów odzieży o niskim MOQ.

W przypadku producentów odzieży ulicznej skontaktuj się z Beianji.Streetwear, modne i spersonalizowane oraz kompletni dostawcy odzieży, to jest to, co robimy dla Ciebie.

 

 

Historia

Zaliczani do znanych producentów odzieży małoseryjnej w Chinach, oferujemy naszym klientom najlepsze usługi.Doskonałość naszych usług i produktów odegrała bardzo ważną rolę w ugruntowaniu naszej marki na liście firm z najwyższej półki.Przyjmujemy produkty w małych ilościach tj. 30 sztuk na styl.Ponadto posiadamy zespół wykwalifikowanych projektantów, doskonale orientujących się w rosnących wymaganiach rynku.Dzięki temu nasz zespół jest zawsze gotowy, aby w najlepszy możliwy sposób sprostać nadchodzącym wymaganiom klientów.Możesz również zbudować z nami dobre relacje i zapewnić płynną produkcję, ponieważ zawsze jesteśmy gotowi, aby nasi klienci odpowiadali i rozwiązywali ich pytania.

Usługa

FIRMA KULTURA-BEIANJI

TRAKTUJ KLIENTA JAK PRZYJACIELA

 

Kultura naszej firmy, KLIENT JEST PRZYJACIELEM, to duch usilnego dążenia do oferowania wysokiej jakości produktów i wyjątkowych usług dla dobra naszych Klientów.Od zawsze pracujemy nad kultywowaniem kunsztu, zachęcając naszych producentów do czerpania radości z samorealizacji.Każdy producent w naszym związku skupia się na wszystkich szczegółach produktów i poprawia jakość do jak najlepszych.Jeśli produkty wymagają specjalnych technik, obiecujemy użyć najbardziej odpowiedniego, zaawansowanego sprzętu do produkcji odzieży dla naszych klientów.Każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany, aby upewnić się, że nie ma błędów, gdy klienci otrzymują swoje produkty.Od małego przychodzą wielkie rzeczy.Jedynym sposobem, aby realistycznie osiągnąć cel, jest zrobienie jednej rzeczy naprawdę dobrze.W to mocno wierzy Beianji:

 

ZADOWOLENIE KLIENTA JEST NASZYM DANIEM

 

Naszym celem jest zadowolenie klienta: Rzemiosło ma również na celu opracowanie systemu wspólnych wartości dotyczących kultury i myśli między liderami i pracownikami, aby kultywować wewnętrzną innowacyjność rozwoju branży.Sztaby w fabrykach pracują po to, by zarabiać, jednak nie pracują dla pieniędzy.Praca, którą się wykonuje, jest odzwierciedleniem jego sposobu życia, a praca w ciągu jego życia jest wskazaniem jego aspiracji, w których istnieje jego ideał.

 

TYLKO NAJLEPSZE DLA KLIENTA

 

Beianji daje tylko to, co najlepsze dla klienta, zawsze będziemy wspólnie rozwijać kunszt z naszymi producentami, zachęcając więcej przedsiębiorstw i pracowników do tworzenia różnych wartości dla klientów, osiągając zrównoważony rozwój dla przedsiębiorstw.

Nasz zespół

Beianji jest fabryką odzieży, która współpracuje z małymi i dużymi firmami modowymi na całym świecie.Jest to dedykowanaProducenci odzieży na małe zamówieniaskierowane głównie do startupów.Nasza fabryka zajmuje się rozmaitymi rodzajami odzieży, takimi jak bluzki damskie, koszule damskie/męskie, jeansy, kurtki, cholewki itp. Od gładkiej po kratę, od casualowej po wizytową, produkujemy dla naszych klientów szeroką gamę ubrań.Z pasją pracujemy i żyjemy, by rozwijać nowe możliwości mody dla marek.

Nasze usługi obejmują usługi takie jak pozyskiwanie tkanin/materiałów, tworzenie wykrojów, pobieranie próbek, wymiarowanie, klasyfikowanie, znakowanie oraz produkcja luzem i w małych ilościach wraz z wysyłką itp. Służymy jako producent odzieży na zamówienie i możemy wykonać produkcję nowych wzorów odzieży, wzory i materiały według Twoich potrzeb.Musisz dać nam projekt, a my zajmiemy się innymi sprawami.

Jeśli więc chcesz przyciągnąć klientów fascynującym wzornictwem do swojego sklepu, nasz producent odzieży na zamówienie może pomóc Ci spełnić Twoje wymagania i spełnić Twoje oczekiwania.

Bez względu na to, jakiego rodzaju modnej odzieży potrzebujesz, możesz ją zamówić tutaj!Jeśli myślisz o zamówieniu małej ilości odzieży na zamówienie, jesteśmy jednym z najlepszych producentów odzieży o niskim poziomie moq.

W przypadku producentów odzieży ulicznej skontaktuj się z Beianji.Streetwear, modni i spersonalizowani oraz kompletni dostawcy odzieży, czylico robimy dla Ciebie.

Zostaw wiadomość